Hotel
Stylový hotel prošel v roce 2020 rekonstrukcí. Na 4 podlažích nabízí ubytování v 17 pokojích. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, klimatizaci, výtah, snack bar, WiFi za poplatek, úschovnu zavazadel.
Zábava
Za poplatek masáže.
Pokoje
Double Pokoj (Terasa) je vybavený koupelnou s vanou, manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (na vyžádání, zdarma), minibarem (za poplatek), balkónem nebo terasou, připojením k internetu (zdarma), trezorem (zdarma), kávovarem na kapsle (zdarma), TV a individuálně regulovatelnou klimatizací/topením.
Double Superior Pokoj nabízí stejné vybavení jako Double Pokoj, navíc má rozkládací pohovku.
V ceně zahrnuto
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* noclehy dle smlouvy o zájezdu
* služby česky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.
Umístění
Hotel se nachází cca 800 m od památek jako Akropole nebo Parthenón. Nejbližší kavárny a bary jsou pár kroků od hotelu. Mezinárodní letiště v Athénách je vzdáleno cca 20 km.