CA Marcela Hübschová

ID: 490886

Termín: 15.11. (Po) - 19.11. (Pá) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky

Strava: Snídaně

Cena: 15 890 Kč

Poloha
Mimořádná nabídka – skvělá cena – omezený počet míst! Termíny | 23.–27. května | 15.–19. listopadu 2021 Cena | 15 890 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 4 900 Kč Fakultativně | lze přiobjednat 3 večeře za 1200 Kč, půldenní výlet do Betléma za 500 Kč, odbavené zavazadlo do 20 kg 1 300 Kč, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.
Časový sled programu může být upraven s přihlédnutím k aktuální situaci.
Program
1. den
Odlet během dne z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno). Přílet do Tel Avivu na letiště Ben Gurion. Transfer do Jeruzaléma. Seznámení se s okolím hotelu. Nocleh.
2. den
Po snídani setkání s místním průvodcem, celodenní pěší okruh městem. Návštěva Chrámu Božího hrobu na Golgotě, Olivetská hora s nejkrásnějším výhledem na město, údolí Kidron a Getsemanská zahrada, procházka starým vnitřním městem s Křížovou cestou, Zeď nářků, Židovská čtvrť, vyhlídka na Skalní chrám na Chrámovém návrší se starobylou mešitou Al Aksá. Návrat do hotelu. Fakultativní večeře a nocleh.
3. den
Po snídani v hotelu pokračování prohlídky: Jaffská brána, hora Sion, kostel Dormition (Usnutí Panny Marie), Davidova hrobka, židovské nové město - Velká synagoga, malebná čtvrť Jemin Moše, hotel King David , architektonicky zajímavá budova americké křesťanské organizace YMCA. Odpoledne možnost společné procházky rušnou obchodní čtvrtí Nového města. Fakultativně večeře v hotelu, volno k samostatné procházce v centru města.
4. den
Po snídani možnost půldenního výletu autokarem do Betléma s návštěvou kostela Narození Páně - jedno z nejvýznamnějších poutních míst křesťanského světa. Odpoledne prohlídka působivého muzea a památníku holocaustu Yad Vashem (vstup zdarma), Památník dětí, Alej spravedlivých mezi národy. Návrat do hotelu místní moderní tramvají, cestou lze vystoupit na typické tržnici Machane Jehuda. Fakultativní večeře v hotelu, možnost procházky ortodoxní židovskou čtvrtí (u žen nutná dlouhá sukně). Nocleh v hotelu.
5. den
 V časných ranních hodinách nebo během dne (dle letového řádu) odjezd na letiště Ben Gurion v Tel Avivu, odlet do Prahy nebo Vídně, po příletu možnost společné dopravy do Brna (není v ceně).Cena zahrnuje | letenku na pravidelné lince do Tel Avivu a zpět s příručním zavazadlem do 8 kg, 4x nocleh se snídaní v hotelu *** v centru města nebo v dosahu MHD, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Odjezdy
Praha
Vídeň
Cena zahrnuje
Letenku na pravidelné lince do Tel Avivu a zpět s příručním zavazadlem do 8 kg, 4x nocleh se snídaní v hotelu *** v centru města nebo v dosahu MHD, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Případné vstupy, cestovní pojištění - lze sjednat v CK včetně pojištění storna za 42 Kč/den, spropitné pro zahraničního průvodce a řidiče (cca 10–15 USD na osobu).
15.11. (Po) - 19.11. (Pá) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/
-15 890 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměIzrael
MístoIzrael
HotelJeruzalém
Cena za osobu
Termín15.11.2021 - 19.11.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Vytvářím objednávku...